•  

O nas

2Gabinet stomatologiczny w Tucholi

Wizyta u dentysty to często ogromny stres dla pacjenta, zwłaszcza dla dziecka. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym gabinecie stomatologicznym zawsze panuje przyjazna atmosfera, a pracownicy w każdej chwili służą rozmową i pomocą. Ogromnym atutem jest z pewnością fakt, że nigdy nasi pacjenci nie czekają w kolejce – zapisujemy na konkretną godzinę, więc zawsze wejdziesz o umówionej porze do gabinetu.

Jako wykwalifikowani lekarze ze specjalizacją pierwszego stopnia i licznymi certyfikatami gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług stomatologicznych. Na naszym fotelu, w przeciwieństwie do wielu innych gabinetów, nie będziesz czuć strachu. Zapewniamy bezbolesne leczenie, trwałe wypełnienia i profesjonalnie wykonane uzupełnienia protetyczne. Wykonujemy implanty oraz wybielanie zębów. Zajmujemy się też chirurgią stomatologiczną oraz wykonujemy prześwietlenia szczęk. Dajemy roczną gwarancję na wykonywane przez nas protezy zębowe i wypełnienia.

Profesjonalnie usługi stomatologiczne, przyjazna atmosfera oraz niemal bezbolesne zabiegi. Po wizycie w naszym gabinecie chętnie wrócisz na kontrolę.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gabinetu oraz do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.